0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Angele Sotirovski u.d. drejtor i ri i NP “Parqe dhe gjelbërim”

Angele Sotirovski është emëruar u.d. drejtor i ri i Ndërmarrjes publike "Parqe dhe gjelbërim", pas ndërprerjes së dakorduar të funksionit të drejtorit të deritanishëm, Ardian Muça, kumtuan nga Qyteti i Shkupit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle