0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Angazhohen 623 nëpunës policor në 24 orët e fundit për parandalimin dhe shuarjen e zjarreve

Gjatë 24 orëve të kaluara, në periudhën prej orës 07.00 të 10.08.2021 deri në orën 07.00 sot në aktivitetet për shuarjen dhe parandalimin e zjarreve në territorin e Republikës së Maqedonisë së Veriut, nga ana e MPB-së janë angazhuar rreth 650 nëpunës policor.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle