0_Maqedoni.Portal SQShoqëri SQ

Angazhohen 545 nëpunës policor në 24 orët e fundit për parandalim dhe shuarje të zjarreve

Gjatë 24 orëve të fundit, në periudhën nga ora 07:00 e ditës së djeshme deri në 07:00 të mëngjesit  në aktivitetet për shuarjen dhe parandalimin e zjarreve në territorin e Republikës së Maqedonisë së Veriut, nga ana e MPB-së ishin angazhuar 545 nëpunës policor.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle