0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQShoqëri SQ

Angazhohen 534 nëpunës policorë për zjarret në 24 orët e fundit

Gjatë 34 orëve të fundit, në periudhën prej orës 07.00 më 23.08.2021 deri në orën 07.00 të ditës së sotme në aktivitetet për shuarjen dhe parandalim të zjarreve në territorin e Republikës së Maqedonisë së Veriut, nga ana e MPB-së janë angazhuar 534 nëpunës të policisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle