Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Anëtarët e rinj të Qeverisë greke dhanë betimin solemn

– Betim religjioz në pallatin presidencial dhanë nëntë ministrat e rinj, ministrat alternativë dhe zëvendësministrat në Qeverinë greke, pas rikonstruimit të sotëm, informon korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle