Sport SQ

Anëtarët e lëvizjes “Free Tibet“ u përpoqën ta ndalojnë ndezjen e flakës olimpik në Olimpinë e lashtë

Vetëm disa sekonda pasi ishte ndezur flaka olimpike në Olimpinë e lashtë për LOD "Pekin 2022" heshtja e plotë u ndërpre nga thirrjet dhe parullat e protestuesve, pas çfarë ndërhyri sigurimi, ndërsa ceremonia vazhdoi pa probleme, lajmëroi korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle