0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Anëtarët e Lev Tahor: Pa nevojë është duke u krijuar urrejtje kundër nesh

Anëtarët e grupit fetar hebre Lev Tahor, të cilët aktualisht janë duke qëndruar në hotelin "Praga" në fshatin Gorno Lakoçerej të Ohrit, besojnë se ndaj tyre është krijuar urrejtje e panevojshme, duke i hedhur poshtë si gënjeshtra dhe spekulime akuzat për aktivitetet e tyre në vendet ku qëndrojnë përkohësisht.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle