0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Anëtarët e Komisionit të përbashkët historik në takim në Sofje e konfirmuan përkushtimin për mbajtje të dialogut aktiv

Takimi i parë këtë vit i Komisionit të përbashkët multidisiplinar të ekspertëve për çështje arsimore dhe historike ndërmjet Maqedonisë së Veriut dhe Bullgarisë, që u mbajt mbrëmë dhe sot në Sofje, kaloi në atmosferë konstruktive, thuhet në kumtesën e përbashkët  pas përfundimit të takimit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle