Biznes SQBiznes.portal SQ

Anëtarët dhe aleatët e OPEK-ut do ta rrisin prodhimin e naftës nga muaji shkurt

Anëtarët e Organizatës së prodhuesve të naftës (OPEK) dhe aleatët e tyre sot vendosën ta rrisin prodhimin me shpresën se kërkesa për udhëtime dhe karburant nuk do të bjerë përkundër përhapjes së shpejtë të llojit mikron të koronavirusit.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle