Futboll SQSport SQ

Aneçeloti: “El Klasiko” do të ekzistojë edhe pa Mesin, Kristiano dhe Ramosin

Trajneri i Real Madridit, Karlo Ançeloti, ka ndarë mendimin e tij për ndryshimet në skuadra para ndeshjes së xhiros së 10-të të kampionatit spanjoll me Barcelonën.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle