Evropë SQEvropë.Portal SQ

Anderson: Suedia nuk financon ose armatos “organizata terroriste”

Suedia nuk financon ose armatos organizata terroriste, deklaroi sot kryeministrja Magdalena Anderson, duke i hedhur poshtë pohimet dhe kundërshtimin e kandidaturës për anëtarësim në NATO për shkak të mbështetjes për grupet militante kurde.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle