0_Sport,Portal SQSport SQ

Ançeloti: Ka shumë ndeshje në kalendar, cilësia e lojës ka rënë, FIFA dhe UEFA doemos ta korrigjojnë këtë

Trajneri i Real Madridit, Karlo Ançeloti konsideron se kalendari në futboll është i mbingarkuar.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle