0_Sport,Portal SQFutboll SQSport SQSport.Slajder SQ

Ançeloti: Asnjëherë as që kam ëndërruar se do t’i fitoj Superkupën e Spanjës, La Ligën dhe Ligën e kampionëve

Trajneri i Real Madridit, Karlo Ançeloti e ka komentuar paraqitjen e ekipit këtë sezon pas fitores në finalen e Ligës së kampionëve ndaj Liverpulit (1:0).

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle