0_Web_Aktuale SQMIA Investigon SQ

Analizë: Pasojat nga situata ruso- ukrainase filluan t’i rrëzojnë ekonomitë e brishta “kufitare”

Pasojat nga lufta midis Rusisë dhe Ukrainës sapo i ndihmuan dy vendeve më të varfra në botë, që të hyjnë në krizë të plotë, ndërsa lista e të rrezikuarve - dhe radha para Fondit Monetar Ndërkombëtar - vetëm do të rritet.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle