0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQBiznes SQBiznes.portal SQEkonomi SQPolitikë SQShoqëri SQ

Analizat tregojnë se për momentin nuk ka rrezik nga rritja e çmimeve, thotë Bekteshi

Çdo ditë bëjmë analiza dhe për momentin nuk kemi të dhëna se mund të ndodhë rritje të çmimeve. Siç kemi bërë para një viti do të bëjmë sërish në pjesën e marrjes së masave përkatëse në pajtim me Ligjin për tregti dhe në pajtim me kompetencat që i ka Ministria e Ekonomisë nëse vjen deri tek kjo, porositi sot ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle