0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQ

Anadolia: Greqia transferon automjete të blinduara në ishujt e çmilitarizuar në detin Egje

Greqia shkel ligjin ndërkombëtar dhe dërgon automjete të blinduara në ishujt e Egjeut që kanë statusin e zonave të çmilitarizuara, njoftoi agjencia Anadolia.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle