Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë BotëSvet.Slajder SQ

Ambasadorja ruse në Sofje deklaroi se vendi i saj ka pasur marrëdhënie të komplikuara me Borisovin

Ambasadorja ruse në Bullgari, Eleonora Mitrofanova u bëri thirrje politikanëve bullgarë të bashkëpunojnë me Rusinë kur kanë interes, si dhe me Bashkimin Evropian kur është në dobi që vendi i tyre të ketë një balanc normal, njofton korrespondenti i MIA-s nga Sofja.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle