Korrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQShoqëri SQ

Ambasadorja Hollshtajn vizitoi Ohrin

Vendimi i Komitetit për Trashëgiminë Botërore Natyrore dhe Kulturore të UNESKO –s dhe të gjitha aktivitetet e ndërmarra nga Komuna e Ohrit për të ruajtur aspektet unike të rajonit të Ohrit u diskutuan në takimin e kryetarit të Ohrit Konstantin Georgieski dhe ambasadores së Republikës Federale të Gjermanisë Anke Hollshtajn, e cila është në vizitë të Ohrit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle