0_Maqedoni.Portal SQLink i drejtpërdrejtë SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQVideo deklaratë SQVideo SQ

Ambasadorja Bërnz i dorëzon flamur amerikan ministres Shekerinska si shenjë merite për bashkëpunim të mirë (drejtpërdrejtë)

- Ambasadorja e SHBA-së Kejt Mari Bërnz do t'ia dorëzojë flamurin amerikan ministres së Mbrojtjes Radmilla Shekerinska në shenjë merite në bashkëpunimin mbrojtës midis Maqedonisë së Veriut dhe SHBA-së.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle