0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQLajme nga komunat SQMakedonija.Slajder SQShkup SQShoqëri SQ

Ambasadorja amerikane Kejt Meri Bërnz dhe kryetari Visar Ganiu përuruan Sheshin “Uodrou Uillson” në Komunën e Çairit

– Si vazhdë e binjakëzimit me Qytetin Staunton të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, sot në Komunën e Çairit u përurua Sheshi që bartë emrin e presidentit të 28-të amerikan Udro Uillson.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle