0_Maqedoni.Portal SQShoqëri SQ

Ambasadori Markovski në takim me udhëheqësinë e Universitetit “Fan S. Noli”në Korçë

- Zgjerimi dhe konkretizimi i bashkëpunimit të Universitetit “Fan S. Noli” Korçë me universitete të Republikës së Maqedonisë së Veriut ishin temat kryesore te takimit që ambasadori i Republikës së Maqedonisë së Veriut në Tiranë, Danço Markovski zhvilloi me autoritetet drejtuese të Universitetit “Fan S. Noli”.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle