0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Ambasadori japonez Savada për vizitë në Rostushë, u dorëzua donacioni I automjetit për mbeturina komunale

Ambasadori japonez, Hironori Savada sot në Rostushë, selia e Komunës Mavrovë dhe Rostushë, mori pjesë në pranim-dorëzimin e donacionit – automjet për mbeturina komunale për komunat.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle