0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Ambasadori i OSBE-së, Klemens Koja për vizitë në Gostivar

Shefi i Misionit të OSBE-së në Shkup, Klemens Koja realizoi takim me kryetarin e Komunës së Gostivarit, Arben Taravari, ku u diskutua për gjendjen aktuale në komunë dhe në vend.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle