0_Maqedoni.Portal SQSektori civil SQShoqëri SQ

Ambasadori i Italisë në vend, Andrea Silvestri për vizitë pune në Universitetin e Tetovës

Ambasadori i Republikës së Italisë në Shkup, Andrea Silvestri, sot qëndroi për vizitë pune ë Universitetin e Tetovësi, ku u prit nga rektori i Universitetit të Tetovës, Reshat Qahili, prorektori për Marrëdhënie Ndërkombëtare, Shefik Shehu, dekani i Fakultetit Filologjik, Berton Sulejmani dhe profesori i Fakultetit Juridik,. Faton Shabani.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle