Ballkan SQBallkan.portal SQ

Ambasadorët e Kuintës te Kurti me rastin e situatës së tensionuar në kufirin Kosovë-Serbi

Ambasadorët e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Francës, Gjermanisë, Italisë dhe Mbretërisë së Bashkuar në Kosovë u takuan sot me kryeministrin Albin Kurti lidhur me situatën e tensionuar në kufirin me Serbinë, njoftoi korrespondenti i MIA-s nga Prishtina.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle