Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë BotëSvet.Slajder SQ

Ambasadorët e BE-së e vizituan kufirin bullgaro-turk në shenjë solidariteti dhe sigurie të përbashkët

Ambasadorët e vendeve-anëtare të Bashkimit Evropian në Bullgari dje në kuadër të kryesimit slloven me Këshillin e BE-së, ishin për vizitë pune në pikën kufitare bullgare “Kapitan Andreevo” me Turqinë, lajmëroi korrespondenti i MIA-s nga Sofja.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle