0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Ambasada e Sllovenisë organizon aksion për pastrimin e pyllit të Parkut në Gazi Babë

Aksion për pastrimin e pyllit të parkut në Komunën e Gazi Babës - Shkup, me titull "Miqësia me natyrën, miqësia ndërmjet shteteve dhe fëmijëve - mbrojtja e natyrës, ushqimit dhe mjedisit" do të mbahet sot në orën 09, në organizim të Ambasadës e Republikës së Sllovenisë, në partneritet me Komunën e Gazi Babës dhe Institutin Bujqësor - Shkup.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle