Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Ambasada e SHBA-së në Tiranë: Deri më tani mbi 200 persona janë shpallur të padëshiruar dhe për asnjë prej tyre nuk është tërhequr vendimi

Vazhdojnë replikat nga distanca mes ish-presidentit shqiptar, ish-kryeministrit dhe liderit të Partisë Demokratike opozitare, Sali Berisha dhe Ambasadës amerikane në Tiranë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle