Botë SQBotë.Portal SQ

Ambasada e SHBA-së në Kuba do të lëshojë sërish viza

SHBA-ja do ta rrisë personelin e Ambasadës së saj në Havana dhe do të fillojë me lëshimin e kufizuar të vizave, pas shumë viteve punë me numër të reduktuar të personelit, deklaroi sot kryediplomati i Ambasadës amerikane në Kubë, Timoti Zunjiga Braun.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle