0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Ambasada e SHBA-së: Maqedonia e Veriut dhe Shqipëria i plotësuan kushtet për fillim të negociatave, konferenca ndërqeveritare me BE-në në kohë sa më të shpejtë

- Maqedonia e Veriut dhe Shqipëria i plotësuan kushtet për fillimin e negociatave, të dy vendet punojnë me mund për implementimin e reformave të nevojshme dhe prandaj meritojnë të mbajnë konferenca ndërqeveritare sa më shpejtë me BE-në, deklaruan për MIA-n sot nga Ambasada e SHBA-së në Shkup.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle