Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Ambasada e Rusisë beson në hetimin për vdekjen e katër turistëve rusë në Shqipëri

Ambasada e Rusisë në Tiranë e konfirmoi vdekjen e 4 shtetasve rusë dhe kërkoi nga agjencitë e zbatimit të ligjit në Shqipëri për hetim të plotë të rrethanave të ngjarjes.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle