0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Ambasada e Italisë dhe NQE do ta prezantojnë konkursin “Know-how Exchamge Programme”

Në organizim të Ambasadës së Italisë në Shkup dhe Nismës qendrore evropiane (NQE) sot në Shkup do të mbahet prezantim i konkursit për parashtrim të propozim projekteve, në kuadër të programit "Know-how Exchange Programme" (KEP) 2022.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle