0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQTekste origjinale SQ

Ambasada britanike: Fundi i thëngjillit është në pah me zotimet ambicioze të Mbretërisë së Bashkuar në Samitin KOP26

Falë një pakete mbështetjeje nga Britania e Madhe dhe partnerët tanë ndërkombëtarë, një koalicion prej 190 shtetesh ka rënë dakord sot që të heqë dorë nga energjia e thëngjillit dhe t'i japë fund mbështetjes për termocentrale të reja me thëngjill

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle