0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

Ambasada amerikane në Kiev fton amerikanët që menjëherë ta braktisin Ukrainën

Ambasada amerikane në Kiev sot ka ftuar qytetarët amerikanë të cilët qëndrojnë në Ukrainë ta braktisin vendin pa shtyrje në kushte të tensioneve të shtuara mes Perëndimit dhe Rusisë rreth Ukrainës.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle