0_Maqedoni.Portal SQPolitikë SQ

Altetnativa merr vendim nëse do të jetë pjesë e koalicionit qeveritar

Kryesia qendrore e Alternativës sonte në seancë do të vendos nëse partia do t'i bashkohet Qeverisë dhe shumicës parlamentare apo do të mbetet në bllokun opozitar.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle