0_Maqedoni.Portal SQLink i drejtpërdrejtë SQMKD-AL SQPolitikë SQVideo deklaratë SQVideo SQ

Alternativa do të jetë pjesë e Qeverisë dhe shumicës parlamentare (video)

Alternativa do të jetë pjesë e Qeverisë dhe shumicës parlamentare, ka vendosur sonte Këshilli qendror, trupi më i lartë i partisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle