0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Aliu: I inkurajoj kompanitë që të përfshihen në arsimin dual

Zëvendësministri i Arsimit dhe Shkencës, Lulzim Aliu tha se qëllimi është hapja e profileve profesionale në shkollat e mesme që do të përcaktohet nevoja në komunitetet lokale.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle