0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Aliti në takim me Sindikatën e Administratës Shtetërore, shpreh gatishmërinë për bashkëpunime frytdhënëse

Ministri i Shoqërisë Informatike dhe Administratës, Admirim Aliti, në vazhdën e takimeve me qëllim të krijimit të një administrate sa më efikase sot realizoi takim me përfaqësues të Sindikatës së Administratës Shtetërore.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle