0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Aliti në Bruksel: Maqedonia e Veriut e ka të qartë objektivin e saj

Ministri i Shoqërisë Informatike dhe Administratës, Admirim Aliti po qëndron në Bruksel në kuadër të procesit të skriningut, ku ka zhvilluar takim me përfaqësuesit e Komisionit Evropian.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle