0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQTekste origjinale SQ

Aliti: Me ligjet e reja do ta ndalojmë keqpërdorimin e Balancuesit

Ministri për shoqëri informatike dhe administratë, Admirim Aliti mori pjesë në ngjarjen publike në temën: “ Në shërbim të kujt është balancuesi “, nën organizimin e Shoqatës së Qytetarëve CIVIL-Qendra për liri Shkup.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle