Evropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Aliev: Dëshirojmë marrëveshje paqësore me Armeninë

Azerbajxhani dëshiron normalizim të marrëdhënieve dhe nënshkrim të marrëveshjes paqësore me Armeninë, deklaroi presidenti azerbajxhanas, Ilham Aliev në takimin me kolegun lituanez, Gitanas Nauseda.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle