0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQPartitë politike SQPolitikë SQZgjedhjet Lokale 2021

Ali Ahmeti dhe Teuta Arifi të sigurt në fitore në zgjedhjet lokale në Tetovë

Bashkimi Demokratik për Integrim (BDI) sonte mbajti konventë partiake në Tetovë, në të cilën Teuta Arifi u prezantua si kandidate për kryetare të komunës dhe kandidate për anëtare të Këshillit Komunal. U promovuan video spote përmes të cilave kandidatët do të prezantohen para qytetarëve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle