Evropë SQEvropë.Portal SQKorrespondentë BotëSvet.Slajder SQ

Aleksandar Benala, ish-bashkëpunëtor i afërt i Makronit, i dënuar me tre vite burg

Ish-bashkëpunëtori i afërt i Emanuel Makronit, Aleksandar Benala sot u dënua me tre vite burg, për shkak të dhunës në grup dhe uzurpim të funksionit të policit, lajmëroi korrespondenti i MIA-s nga Parisi.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle