Magazinë SQSkena SQ

Alek Baldvin u dakordua me familjen e Hatçins

Alek Baldvin dhe producentët e "Rust" kanë arritur marrëveshje me familjen e producentes, Halina Haçins, e cila u vra aksidentalisht me armë zjarri.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle