Partitë politike SQZgjedhjet Lokale 2021

Aleanca për Shqiptarët: Spitali në Strugë në gjendje katastrofike ku dhe kur Merko do ta ndërtojë spitalin e ri që e premtoi

Aleanca për Shqiptarët sot e akuzoi kryetarin e Strugës, Ramiz Merko dhe BDI në pushtet për gjendjen në të cilën ndodhet Spitali i përgjithshëm i Strugës dhe premtimin e parealizuar për ndërtimin e një objekti të ri.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle