0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPartitë politike SQPolitikë SQ

Aleanca për shqiptarët propozon qeveri eksperte për shpallje të zgjedhjeve të parakohshme

Për shkak të menaxhimit të keq të shtetit nga ana e LSDM-së dhe BDI-së, qytetarët po përballen me krizës shëndetësore, ekonomike dhe energjetike. Prandaj, u bëjmë thirrje deputetëve të cilët ende e shqyrtojnë mundësinë drejt bashkimit me këtë "anije që po fundoset", të mendojnë me maturi dhe të tërhiqen nga aventurat e tilla. Bëjmë thirrje për formim të qeverisë eksperte, me qëllim të shpalljes më të shpejtë të zgjedhjeve të parakohshme parlamentare, deklaroi sot Elmi Aziri nga Aleanca për shqiptarët.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle