0_Maqedoni.Portal SQPartitë politike SQTekste origjinale SQ

Aleanca për Shqiptarët: Dënim për keqpërdorimin e fëmijëve nga Afganistani për motive politike

Aleanca për Shqiptarët dënon ashpër keqpërdorimin e fëmijëve nga Afganistani nga Ministri i punëve të jashtme, Bujar Osmani, për motive të ulëta politike dhe vetë-promovimi në rrjetet sociale.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle