0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPartitë politike SQ

Aleanca për Shqiptarët akuzoi për diskriminim

Në konferencën e sotme për shtyp në Tetovë, Aleanca për Shqiptarët shfaqën revoltë si dhe shqetësimin, siç thanë,  për diskriminimin e vazhdueshëm që po bëhet ndaj shqiptarëve, në çdo fushë, më konkretisht në fushën e artit edhe atë në krijimtarinë filmike

Butoni Kthehu në krye
Mbylle