Magazinë SQSkena SQ

Albumi i ri i Kendrik Lamarit “thyen” të gjitha platformat muzikore

Me albumin e ri “Mr.Morales & The Big Steppers” Kendrik Lamar praktikisht ka bllokuar të gjitha platformat veçanërisht “Spotify” dhe “Ejpëll Mjuzik”. Albumi është lavdëruar dhe vlerësuar nga shumë artistë dhe muzicientë nga e gjithë bota.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle