0_Maqedoni.Portal SQPartitë politike SQZgjedhjet Lokale 2021

Albon Xhemaili: E gjetëm komunën me dy milionë euro borxh, tani ka zero, investuam mbi 9 milionë euro

Kryetari aktual i komunës së Bogovinës, Albon Xhemaili, mbrëmë në takim me qytetarët tha se ai para katër viteve ka dalë para banorëve të Bogovinës, dhe është zotuar për shumë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle